fenoMEN jest cyklicznym projektem skierowanym do ambitnych i kreatywnych studentów wszystkich wrocławskich uczelni. Jego założeniem jest propagowanie niekonwencjonalnych sposobów spędzania wolnego czasu podczas profesjonalnych warsztatów, szkoleń i pokazów. Chcemy pokazać, że siłą studenta jest niebanalność, którą każdy może w sobie odnaleźć poprzez poznawanie swoich potrzeb oraz odkrywanie potencjału.
W fenoMENie prezentujemy zaraz mało rozpowszechnione dyscypliny sportowe, ale i oferujemy szkolenia z szeroko rozumianego rozwoju osobistego i zawodowego. Przedstawiamy również firmy i organizacje, dzięki którym nowo poznane aktywności można kontynuować. Gwarantujemy mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu i niezapomniane wrażenia.
W ubiegłorocznej edycji projektu zrealizowaliśmy ponad 40 warsztatów. Były to między innymi warsztaty taneczne sztuki walki, pływanie na łodziach oraz jazda konna. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszył się Speed Dating oraz rozgrywki paint Balla na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego.
Podczas nadchodzącej edycji, która odbędzie się w dniach23-26 kwietnia 2012 roku, warsztaty i szkolenia odbywać się będą jednocześnie na terenie czterech ośrodków akademickich: Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Poprzez taki dobór miejsc realizacji projektu ułatwimy dostęp do niego studentom wszystkich wrocławskich uczelni.
Zapisy internetowe na tegoroczną edycję projektu rozpoczynają się 17 kwietnia o godzinie 18:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.fenomen.wiggor.pl    oraz na naszym fanpage na Facebooku pod adresem www.facebook.com/Fenomen.Wiggor