The B.e.s.t.-ory 2012

Na początku był Chaos…

… z którego kolejno wyłaniali się bogowie. Zamieszkali na Górze Olimp, z której kierowali ludzkimi losami. Jednak już 25 kwietnia poznamy nowy panteon, panteon składający się z bóstw kierujących losami… studentów.

Już po raz 11 na Uniwersytecie Ekonomicznym odbędzie się uroczysta Gala wręczenia The B.e.s.t.-orów, nagród przyznawanych przez studentów najlepszym pracownikom naszej Almae Matris. Tym razem przeniesiemy się na Olimp, gdzie piękni Afrodyta i Apollo przedstawią nam bogów i herosów,  bez których nasza egzystencja na uczelnianym padole byłaby pozbawiona jakichkolwiek uroków. Zanim jednak udamy się na uroczyste obchody, jako przykładni obywatele, będziemy mieć przyjemność i zarazem obowiązek zagłosować w plebiscycie, który wyłoni czołówkę najznakomitszych przedstawicieli Olimpu. Głosowanie odbędzie się w formie on-line na stronie internetowej wydarzenia best.ue.wroc.pl/bestory   w dniach 15-20 kwietnia, a także w specjalnie przygotowanych punktach na terenie UE. Oczywiście bogowie nie omieszkają nagrodzić aktywnych studentów, którzy wezmą udział zarówno w głosowaniu, jak i w samej Gali. Dodatkowo, aby olimpijskiej tradycji stało się zadość, sam Dionizos zaprasza wszystkich uczestników na Boskie After Party w klubie Mundo, które dzięki muzom i herosom z ESNu, stanie się wyjątkowym miejscem tego wieczoru.

Nie przegapcie najświeższych wieści od Hermesa na www.facebook.com/ngsbest  !

Co: Plebiscyt The B.e.s.t.-ory 2012
Kiedy: 15-20 kwietnia
Gdzie: best.ue.wroc.pl/bestory oraz punkty do glosowania na kampusie UE

Co: Gala The B.e.s.t.-ory 2012