Najlepsza studentka w konkursie podatkowym

Sukces studentki Katarzyny Stręk w konkursie podatkowym dla studentów Tax'n'you 2012.
Decyzją Kapituły zwyciężczynią V edycji konkursu została Katarzyna Stręk z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Barbara Wachowska z Uniwersytetu Warszawskiego i Krzysztof Antosik ze Szkoły Głównej Handlowej.

Konkurs podatkowy Tax'n'You est jednym z największych wydarzeń tego typu na rynku skierowanych do osób młodych zainteresowanych tematyką podatkową, prawną i rachunkową.
W tym roku do pierwszego etapu przystąpiło ponad 500 osób z całej Polski. W drugim finałowym etapie wzięły udział 24 osoby reprezentujące 11 uczelni wyższych z 8 miast. Podzieleni losowo na trzy zespoły finaliści musieli się zmierzyć kolejno z trzema zadaniami: rozwiązaniem kazusu, konkursem z terminologii podatkowej oraz panelem dyskusyjnym. Każdy z etapów miał za zadanie sprawdzić inny rodzaj umiejętności oraz obszar wiedzy.

Informacje na stronie:
 www.students.pl/kariera/kultura/details/61782/TaxnYou-2012---fotorelacja-z-finalu-konkursu-podatkowego#gal
Więcej szczegółów o samym konkursie znajduje się na stronie: www.kpmg.taxandyou.pl .