Prawie 10 mln zł na kolejne projekty Kuźni Kadr 5 i 6

Prawie 6 mln zł na Kuźnię Kadr 5!
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w ramach działań Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych realizującej projekty pod wspólną nazwą Kuźnia Kadr otrzymał dofinansowanie na realizację kolejnego przedsięwzięcia.

Tym razem będzie to projekt Kuźnia Kadr 5, czyli wdrożenie nowoczesnego modelu zarządzania dla wzmocnienia rozwoju Uczelni. To innowacyjne przedsięwzięcie, które usprawni działanie i wprowadzi światowe standardy zarządzania.

Kuźnia Kadr 5 to kolejna aplikacja Zespołu Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych zakończona sukcesem. Do tej pory, na realizację poszczególnych projektów, pozyskano z funduszy europejskich ponad 50 mln zł.

Kuźnia Kadr 5 ruszy już od 2013 roku, Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu w poddziałaniu 4. 1. 1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Kuźnia Kadr 6 i ponad 3,5 mln zł

Ponad 3,5 mln zł udało się uzyskać Zespołowi Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na innowacyjny projekt Kuźnia Kadr 6, czyli wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego Uczelni poprzez wprowadzenie innowacyjnego modelu kształcenia przez całe życie.

To kolejna aplikacja, która przyczyni się do wzrostu i atrakcyjności oferty wrocławskiej Uczelni, a do tego nawiązując do europejskiego trendu potrzeby kształcenia ustawicznego.

Kuźnia Kadr 6 ruszy już w 2013 roku, Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu w poddziałaniu 4. 1. 1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.