Kuźnia Kadr IV – konferencja

Kuźnia Kadr IV – konferencja 21 czerwca 2012 r.

Zapraszamy do udziału w konferencji informacyjnej promującej projekt Kuźnia Kadr IV realizowany przez Sekcję Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Wydarzenie promuje nowe specjalności na studiach niestacjonarnych II stopnia: Menedżer Projektu i Analityk Biznesu, współpracę nauki z biznesem, badanie losów absolwentów oraz możliwość rozwoju Uczelni dzięki środkom uzyskanym z funduszy europejskich. Partnerem strategicznym projektu jest KGHM Polska Miedź S.A.
Patronat nad naszą konferencją objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, a przedstawiciel ministerstwa będzie również jednym z prelegentów.

Konferencja rozpocznie się 21 czerwca 2012 r. o godz. 12.00 w sali W4 w budynku DCINiE na ternie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120.

Program konferencji:

11.45  Rejestracja Uczestników

12.00 Uroczyste otwarcie konferencji - Prorektor ds. Rozwoju i Promocji dr hab. Marek Łyszczak, prof. UE

12.15 Nowe specjalności: Menedżer Projektu, Analityk Biznesu – dr hab. Józef Dziechciarz, prof. UE, dr Agnieszka Stanimir

12.45 Wprowadzenie do Projektu Kuźnia Kadr IV - Kierownik SOPR dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha

13.15 Projekty edukacyjne wspierające procesy edukacyjne szkół i uczelni wyższych – dyrektor Anna Trusiak, KGHM Polska Miedź SA.

13.45 Wpływ środków z funduszy europejskich na rozwój szkół wyższych – Paweł Zdun, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Konferencja zakończy się około godziny 15.00. Po części oficjalnej serdecznie zapraszamy Państwa na poczęstunek do sali W3.
kk_2