Sukcesy naszych pingpongistek

2 października odbył się mecz ekstraklasy pań. Zmagały się  drużyny Uniwersytetu Ekonomicznego i Spójni Warszawa. Nasze reprezentantki, które grały w składzie: Daria Łuczakowska, Natalia Bajor i Ada Jończyk zwyciężyły 3:1. Punkty zdobyły Natalia Bajor - 2 i Daria Łuczakowska - 1. Panie Daria i Natalia pokonały w tym pojedynku aktualną mistrzynię Polski juniorek: Daria w stosunku 3:0, a  Natalia 3:2.
Jeszcze w lipcu nasze reprezentantki w składzie: Daria Łuczakowska, Izabela Patyk, Renata Soboń i Anna Żak uczestniczyły w I Europejskich Igrzyskach Studenckich (mające rangę Mistrzostwa Europy). Zawody odbywały się w hiszpańskiej Cordobie a nasze zawodniczki wywalczyły tam brązowy medal w grze podwójnej.
Mamy nadzieję, że sukcesy naszych studentów przyczynią się do popularyzacji tej wspaniałej dyscypliny na naszym Uniwersytecie. Kolejny mecz ekstraklasy  odbędzie się w  naszej hali sportowej już 17 listopada 2012 r. o godzinie 16.00.
Serdecznie zapraszamy.