XIV targi pracy "Spotkanie z pracodawcą" - godziny rektorskie

Zapraszamy na XIV edycję organizowanych przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej Targów Pracy „Spotkania z Pracodawcą”.

Ideą Targów jest umożliwienie studentom i absolwentom zdobycia niezbędnej wiedzy na temat kierunków rozwoju firm z branży finansowej, produkcyjnej oraz IT.  W Targach weźmie udział 33 pracodawców. Celem Targów Pracy jest spotkanie studentów i absolwentów chcących odnaleźć się na rynku pracy z  Pracodawcami i weryfikacja wzajemnych oczekiwań.
Udział w Targach jest bardzo dobrą okazją do zapoznania się z trendami rynku pracy, do poznania  branż, w których mogą znaleźć zatrudnienie studenci i absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego. Firmy przedstawią nie tylko oferty pracy, praktyk i staży, chętnie podzielą się również informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji. Co roku Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” odwiedza od 2 do 3 tysięcy studentów i absolwentów. Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” realizowane są przez Biuro Karier w ramach projektu: Kuźnia Kadr IV.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i absolwentów wrocławskich uczelni do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 17 października 2012 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w budynku Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej (nowa Biblioteka)
w godzinach 10:00 – 15:00

Dodatkowe informacje i pełną listę Pracodawców można uzyskać na stronie:  http://biurokarier.ue.wroc.pl/artykul/Targi/

Komunikat prorektora ds Dydaktyki

W związku z powyższym, ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od 10,00 do 13,00 dla studentów III i IV roku I stopnia oraz I i II roku II stopnia studiów stacjonarnych we Wrocławiu.
Godziny rektorskie nie dotyczą osób odbywających w tym czasie zajęcia laboratoryjne na Wydziale IE.