Inauguracja roku akademickiego dla programów Bachelor/Master Studies in Finance

16 października w nowej auli w budynku CKU odbyła się uroczystość inaugurująca kolejny rok studiów realizowanych  w języku w angielskim na studiach licencjackich i magisterskich.
Uroczystość rozpoczęło wystąpienie opiekuna merytorycznego i naukowego obu programów – prof. zw. dr. hab. Krzysztofa Jajugi.
Następnie o sukcesach uczelni mówił prorektor ds. współpracy z zagranicą prof. Bogusław Fiedor. Prodziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów dr inż. Grażyna Woźniewska  powitała studentów podejmujących studia na tym prestiżowym programie.
Pani Prodziekan przyjęła także ślubowanie nowo przyjętych studentów.
Trzecim punktem uroczystości był wykład inauguracyjny gościa specjalnego dr. hab. Michała Jurka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pt. The European Sovereign Debt Crisis and its Consequences.
Uroczystość zakończyła chwila z pieśnią akademicką Gaudeamus.

Zobacz plakat