Rekrutacja do MKNB Bankier

Jeśli interesuje Cię świat finansów, bankowość jest dziedziną z którą chcesz związać swoją przyszłość, a rynek nieruchomości nie jest Ci obcy lub jeśli po prostu chcesz aktywnie spędzić czas, zdobyć nowe doświadczenia i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy - Bankier jest właśnie dla Ciebie!

Międzywydziałowe Koło Naukowe Bankowości Bankier to grupa studentów, którzy angażują się w działalność mającą na celu naukowy rozwój osobisty i popularyzację zagadnień związanych z finansami, a w szczególności dotyczących bankowości i nieruchomości.

Weź udział w rekrutacji i dołącz do nas! Wejdź na stronę www.bankier.ue.wroc.pl   i wypełnij formularz rekrutacyjny. Czekamy właśnie na Ciebie!