Wygraj IPhone’a 5

Wygraj IPhone’a 5 i powiedz pracodawcom co myślisz na temat rekrutacji online!

Drogi studencie,

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu współpracuje z instytutem Potentialpark w międzynarodowym badaniu dotyczącym komunikacji między studentami a pracodawcami.
Planowanie kariery oraz aplikowanie online mogą być czasochłonne i frustrujące.
Pomóż nam stworzyć rekrutację jutra. Jednocześnie odśwież swoje spojrzenie na własną karierę, a także skorzystaj z szansy wygrania fajnych nagród.

Kilka informacji o badaniu:

Badanie jest anonimowe, niezależne i nie jest sponsorowane przez jakąkolwiek firmę lub organizację.
Wypełnienie ankiety trwa około 15 minut.
Wyniki zostaną opublikowane w mediach, a jeśli chcesz, możemy je wysłać również do Ciebie.
Dodatkowo można wygrać najnowszego iPhona lub iPada (jury wybierze zwycięzców na podstawie odpowiedzi na pytania otwarte, więc pamiętaj o tym podczas wypełniania ankiety!).

Miłej zabawy!

W przypadku jakichkolwiek uwag lub pytań, prosimy o kontakt z Mickaelem pod adresem survey@potentialpark.com
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie poprzez klikniecie w poniższy link:

O nas: Potentialpark jest niezależnym instytutem badawczym, który mieści się w Sztokholmie, w Szwecji. Prowadzimy badania i projekty badawcze w zakresie employer brandingu i komunikacji związanej z rekrutacją. Nasze roczne badanie na temat internetowych stron kariery i formularzy aplikacyjnych online jest uznawane za istotny test, a także źródło inspiracji dla największych pracodawców na świecie. Pomagamy im zrozumieć preferencje i oczekiwania osób poszukujących pracy, aby mogli lepiej komunikować się z nimi.