Grecja na Kampusie! Zapraszamy na wykłady otwarte Profesorów Wizytujących

Zapraszamy na wykłady otwarte Profesorów Wizytujących z Grecji, którzy odwiedzą naszą uczelnię dzięki projektowi Kuźnia Kadr 2!

Wykłady odbędą się w poniedziałek, 5 listopada 2012 według następującego harmonogramu:

Prof. Chris Akrivos, sala 104 CKU
wykład 1: godz. 15:00-16:30 Are you able to become an entrepreneur? Personality and Entrepreneurship.
wykład 2: godz. 17:00-18:30 How national culture affect entrepreneurship. The case of Poland and Greece.

Prof. George Agiomirgianakis, sala 103 CKU
wykład 1: godz 15:00-16:30 Education in a Globalised World: Structure of the International market, Student and Staff Mobility, Factors affecting Student Mobility.
wykład 2: godz 17:00-18:30 Tourism towards 2030: Trends and Points. Predicting Tourism Demands

Dodatkowe informacje i zapisy pod adresem: kuzniakarier@ue.wroc.pl
Liczba miejsc ograniczona, więc pierwszeństwo będą miały osoby wcześniej zapisane drogą mailową.