Wykład trenera biznesu, coacha Macieja Bennewicza

Wykład pod tytułem "PIENIĄDZE JAKO ZASÓB"

20.11.2012 godz. 15:30 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

zapisy: biurokarier@ue.wroc.pl   lub osobiście: Biuro Karier pok. 210 E

Prowadzący:

Maciej Bennewicz  - Coach, pisarz, menedżer, trener biznesowy, absolwent socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyrektor rozwoju w Norman Benett Group, dyrektor programowy Norman Benett Academy, która kształci zawodowych trenerów i coachów, o ponad 20-letnim doświadczeniu w prowadzeniu i moderowaniu zespołów.

W latach 2009-2012 pełnił funkcję Prezesa EMCC Poland (European Mentoring and Coaching Council). Prowadzi zajęcia i warsztaty na wielu polskich uczelniach [m.in. SGH, UW, ALK]. Superwizor zespołu trenerskiego Norman Benett i wykładowca coachingu na Norman Benett Academy.

Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. "Ja", emitowanych w TVP-1 w latach 97-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych "Animacje", realizowanego w Ośrodku "Komorów" w latach 93-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy aktywnie pracujący w terapii w latach 1989 – 2000.

Autor książek: "Coaching – Restauracja Osobowości", "Coaching – Przebudzacz Neuronów", "Zyskaj na kryzysie", "Coaching Tao", podręcznika „Coaching i Mentoring w Praktyce”, „Miłość Toksyczna, Miłość Dojrzała – Coaching Relacji”, „Seks Trujący, Seks Doskonały – Coaching Relacji” oraz powieści „Prawda jest Hipnozą” i „Wszystkie kobiety don Hułana” wydanej w lutym 2012 oraz licznych artykułów prasowych i naukowych z obszaru coachingu.