MKNB Bankier zaprasza na Bank Bez Tajemnic 2012

Wielkimi krokami zbliża się VI edycja Seminarium „Bank Bez Tajemnic 2012” organizowane przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Bankowości „Bankier” z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To jednodniowe wydarzenie odbędzie się na terenie wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w dniu 21 listopada.
„Bank Bez Tajemnic 2012” to kolejna odsłona organizowanego przez Nasze Koło cyklu seminarium na temat struktury, procedur i produktów bankowych. Podczas pierwszego panelu trwającego od godziny 10 do godziny 12, studenci będą mieli szanse zapoznać się z obecną sytuacją w sektorze bankowym. Dowiedzą się dokładnie, jaki wpływ ma bank centralny na gospodarkę  i jakie znaczenie odgrywał kryzys. Ponadto w trakcie tego panelu wystąpią przedstawiciele instytucji finansowych, którzy omówią sytuację konkurencyjności między bankami.
Drugi panel poświęcony będzie finansowaniu dziś i jutro. Zostanie omówiona tematyka sposobu finansowania w firmach, najpopularniejszym produktom bankowym, którymi interesują się większe korporacje. Temat zostanie przedstawiony przez najlepszy bank dla firm według rankingu Forbesa. Druga część będzie zaś dotyczyć ciekawego projektu „Dwa tygodnie bez portfela” przeprowadzonego przez doktora Michała Kisiela.
Dopełnieniem całego seminarium będą popołudniowe warsztaty dotyczące „cech dobrego finansisty”, a także „na co zwrócić uwagę przy wyborze produktów bankowych”.
Podczas seminarium wystąpią m.in. główni analitycy Polskiego Portalu Finansowego Bankier.pl, przedstawiciele Doradztwa Finansowego Home Broker, a także przedstawiciel banku BNP Paribas oraz wielu innych.
Dotychczasowe edycje pokazały nam, że seminarium cieszy się popularnością oraz jest niepowtarzalną możliwością na pogłębianie wiedzy przez studentów w rozległym zakresie bankowości i nie tylko!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Seminarium Bank Bez Tajemnic 2012. Ruszamy już 21 listopada 2012 r. o godzinie 10 w auli 1P Uniwersytetu Ekonomicznego! Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty na: www.bankier.ue.wroc.pl