Centrum Badań Azji i Pacyfiku zaprasza na V Konferencję Azjatycką

Centrum Badań Azji i Pacyfiku oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych zapraszają do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej regionowi Azji i Pacyfiku, która odbędzie się 18-19 listopada 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Konferencja będzie nosiła tytuł Innovation as a factor in the development of the Asia Pacific region. Economy - industry – company, a jej celem będzie popularyzacja wiedzy z zakresu stosunków panujących w regionie Azji.

Tematyka Konferencji będzie podejmowała zagadnienia wielopłaszczyznowej innowacyjności zarówno regionu azjatyckiego, jak i azjatyckich państw i przedsiębiorstw. Konferencja będzie miała charakter międzynarodowy, a językiem wiodącym będzie języku angielskim, gdyż oczekujemy wielu gości spoza Polski. Udział w konferencji potwierdziło wielu znakomitych gości, m.in. Pani Minister Ilona Antoniszyn-Klik, Ambasador Australii w Polsce Jean Dunn, Prof. Y. Sato z Harvardu, prof. K. Abe z Seikei University z Tokio oraz wielu naukowców z różnych ośrodków naukowych w Polsce. Konferencja uzyskała patronat honorowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Gospodarki.

Więcej informacji na stronie konferencji   www.azja-pacyfik.edu.pl

Zobacz program konferencji