Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują w dniach 19, 20 i 21 listopada 2012 w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz Gdańsku «  Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji ».

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie: indywidualne porady przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów, na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Poniżej adresy gdzie odbywać się będą Dni Campus France.

Instytut Francuski w Polsce
ul. Widok 12
godz. 10.00-16.00

Instytut Języków Romańskich i Translatoryki