Stypendia CFA Institute

Co to jest?
Inicjatywa wsparcia studentów, którzy zamierzają zdawać egzamin CFA poziom 1 w czerwcu 2013. Laureaci stypendium płacą tylko 350 USD (zamiast około 1200 USD lub 1500 USD w zależności od momentu rejestracji). Jest to możliwe dzięki podpisanej umowie o partnerstwie między CFA Institute i UE Wrocław.
Kto może się starać?
Studenci co najmniej 3 roku studiów I stopnia lub studiów II stopnia, którzy zamierzają się zarejestrować na poziom 1 egzaminu po raz pierwszy. Stypendium nie przysługuje osobom, które już rejestrowały się w poprzednich latach na egzamin. Pierwszeństwo mają studenci programów Bachelor Studies in Finance i Master Studies in Finance. Kandydat musi mieć ważny paszport.
Jak się starać?
Proszę dostarczyć (w języku angielskim):
1.    CV
2.    List motywacyjny (do 1 strony)
3.    Zaświadczenie o średniej za ostatni rok akademicki, potwierdzone w Dziekanacie lub Biurze BSF/MSF (dotyczy studentów BSF/MSF).
4.    Wypełnione online, podpisane i wydrukowane Scholarship Verification Form dostępne pod:
Proszę dostarczyć w kopercie do Prof. Krzysztofa Jajugi, pokój 307 Z.
Termin: 29 listopada 2012, 14.00.
Uwaga: Laureat stypendium MUSI POJAWIĆ się na egzaminie (1 czerwca 2013).