Studia we Lwowie

Dział Współpracy z Zagranicą ogłasza nabór studentów na studia w semestrze letnim 2012/2013, do wyboru w dwóch uczelniach we Lwowie: Lwowska Akademia Komercyjna oraz Instytut Bankowości we Lwowie.
Oferta skierowana jest do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I i II roku studiów drugiego stopnia.
Wymogi formalne: znajomość języka angielskiego, średnia ocen minimum 4.0. Znajomośc języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Podania wraz z potwierdzeniem przez dziekanat średniej ocen prosimy składać w Dziale Współpracy z Zagranicą (G-213) do dnia 28 listopada 2012 r.
Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami odbędą się dnia 29 listopada 2012 r. o godz. 12:00 w pokoju G-213.