Konkurs na działalność gastronomiczną w budynku CKU

UNIWERSYTET EKONOMICZNY we WROCŁAWIU
                        53-345 Wrocław , ul. Komandorska 118/120
   ogłasza pisemny konkurs na wynajem pomieszczeń  na prowadzenie działalności
              gastronomicznej w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego

Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczeń na prowadzenie działalności gastronomicznej w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  przy ul. Kamiennej 43-59  o powierzchni około 72 m2.
Pomieszczenia (w załączeniu mapka)  przeznaczone są  na przygotowywanie i sprzedaż detaliczną napojów zimnych, pakowanych przez producenta, napojów gorących (kawa, herbata), oraz posiłków ciepłych przygotowywanych na bazie gotowych wyrobów i  półproduktów.
Pomieszczenia, oznaczone  na mapce nr  0/16, do nr 0/25,  nie  są wyposażone w jakiekolwiek sprzęty  i nie ma w nich instalacji siłowej ani możliwości jej doprowadzenia.
Część holu budynku (0/15) przeznaczona na konsumpcję wyposażona jest w stoliki i krzesła.

W obiekcie obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów tytoniowych i alkoholu.

Zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej po uzgodnieniu pod nr telefonu 71 36 80 501.

Bufet winien być otwarty od poniedziałku do niedzieli  w godz. 8:00 – 16:00.

Rozpoczęcie  działalności od 15.12.2012 r.
W miesiącach wakacyjnych bufet będzie nieczynny.

Wymagania od oferentów:
1. Doświadczenie w zakresie działalności gastronomicznej  (pożądana współpraca z uczelniami, dużymi szkołami, itp.).
2. Doświadczenie w  wykonywaniu usług z zakresu obsługi dużych konferencji (300-400 osób).
3.  Posiadanie pojazdu/ów do przewozu artykułów spożywczych spełniających wymagania sanitarne.

Oferta musi zawierać:
1.  dane adresowe składającego ofertę ( wraz z numerem telefonu i faxu);
2.   informację  o formie prawnej prowadzonej działalności gospodarczej;
3. dokumenty poświadczające doświadczenie w zakresie działalności gastronomicznej   (umowy,  referencje itp.);
4. dokumenty (referencje) poświadczające doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu dużych   konferencji (300-400 osób);
5. oświadczenie o wyposażeniu, przez oferenta, pomieszczeń w niezbędny sprzęt;
6. aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że oferent nie  zalega z opłacaniem podatków - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
7. aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że oferent nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
8. aktualne zaświadczenie wydane przez Sanepid, potwierdzające zarejestrowanie działalności w rejestrze zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie prowadzonej działalności gastronomiczno-cateringowej;
9.  oświadczenie o posiadaniu pojazdu/ów do przewozu artykułów spożywczych spełniających wymagania sanitarne;
10. opłaconą polisę lub inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na sumę gwarancyjną min. 500.000,00 zł. (pięćset tysięcy złotych);
11. proponowaną stawkę najmu brutto za 1 miesiąc.

Komisja oceni oferty na podstawie następujących kryteriów:
1. doświadczenie w zakresie działalności gastronomicznej (pożądana współpraca z uczelniami, dużymi szkołami, itp.) – waga 35%; oceniane w skali 1-10 pkt.
                        Suma punktów przyznana przez komisję badanej ofercie
D =  -----------------------------------------------------------------------------   x  35
                         Najwyższa suma punktów przyznana przez komisję

2. doświadczenie w  wykonywaniu usług z zakresu obsługi dużych konferencji (300-400 osób) – waga 35 %;  oceniane w skali 1-10 pkt.
                        Suma punktów przyznana przez komisję badanej ofercie
K =  -----------------------------------------------------------------------------   x  35
                         Najwyższa suma punktów przyznana przez komisję

3.  proponowana stawka najmu brutto za 1 miesiąc – waga 30%.
                                  Cena w badanej ofercie.
            C =  ---------------------------------------------------------------     x  30
                        Najwyższa oferowana cena  spośród ważnych ofert

Łączna ocena punktowa dla danej oferty jest sumą punktów uzyskanych w powyższych kryteriach.

Oferty należy składać w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, bud. A1 pok. 26 do dnia 29.11.2012 r. do godz. 10:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 29.11.2012 r. o godz. 10:30.  O wyniku konkursu oferenci, którzy złożą oferty zostaną poinformowani faksem.
Z wybranym oferentem zostanie zawarta umowa na trzy lata, z możliwością wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron. Miesięczna stawka najmu zostanie podwyższona o podatek od nieruchomości i opłaty za media.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu   tel. 071 36 80 491.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu  zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania  przyczyn.