Jam Session z IKSSem

Masz dosyć jesiennej słoty i siedzenia w domu? Nie masz pomysłu na czwartkowy wieczór? Chcesz posłuchać dobrej muzyki, a może nawet pokazać na scenie własne umiejętności?
Nie pozostaje Ci nic innego, jak przyjść na kolejną edycję JAM SESSION z IKSSem!
Już w najbliższy czwartek w klubie „Instytut” będziecie mieli okazję posłuchać The Charm of 60’s, zespołu, który jest dobrze znany i uwielbiany przez naszą publiczność.  Chłopaki grają klimatyczne i  energiczne kawałki pokazujące CZAR LAT 60.  Ich charyzma połączona z umiejętnościami, świetnymi solówkami i magią dźwięków ze ‘starej płyty’ gwarantują niezapomniany wieczór.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się pokazać i zagrać dla większej publiczności.  Zabierzcie ze sobą instrumenty!

Kiedy: 29.11.2012 (czwartek), start godz. 20:00
Gdzie: Klub Instytut