Informacja dla wszystkich osób składających wnioski o przyznanie stypendium Rektora

Dział Pomocy Materialnej otrzymał informację, iż część studentów (która zaufała informacji przekazywanej pomiędzy sobą) mogła złożyć błędne oświadczenia przy składaniu wniosków o stypendia Rektora.
Błąd polega na podaniu we wniosku wyłącznie informacji o ukończeniu studiów I stopnia, który jest aktualnie "kontynuowany" na stopniu drugim, zamiast podania wszystkich (bez wyjątku) ukończonych kierunków studiów (zarówno I i II stopnia; jak i jednolitych). Prosimy więc wszystkie osoby, które nie zamieściły informacji o wszystkich ukończonych studiach o niezwłoczne sprostowanie informacji.

W przypadku wykrycia, że dana osoba nie przedstawiła pełnej informacji, a co gorsze, przyznano jej stypendium mimo nieposiadania prawa do niego, jej sprawa może zostać skierowana do Komisji Dyscyplinarnej.

Informacje: Kinga Klonowska, kierowniczka Działu Pomocy Materialnej dla Studentów i Doktorantów, tel. 71 36 80 632