Prestiżowe uprawnienia dla SJO

Z przyjemnością informujemy Państwa, że Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu uzyskało prestiżowe uprawnienia - status Preparation Centre Cambridge ESOL!
Kompetencje uzyskane przez SJO pozwolą uczestnikom starającym się o certyfikaty językowe ograniczyć szereg formalności związanych z przystąpieniem do egzaminów językowych.

Wszystkich zainteresowanych egzaminami CAE, FCA, PET oraz CPE zapraszamy na stronę www.sjo.ue.wroc.pl.
Warto w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu podnosić kwalifikacje językowe i przygotować się do egzaminów językowych.

sjo_certyfikat_1inter