Konferencja Kuźnia Kadr 2 – podsumowanie projektu

Dział Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza na konferencję podsumowującą projekt Kuźnia Kadr 2 oraz na uroczyste wręczenie dyplomów studentom kończących nowe specjalności.
Konferencja odbędzie się 18 grudnia 2012 r. o godzinie 14:00 i potrwa do 16:00. Miejsce: aula 214 A.

PROGRAM:

14:00 – dr Marek Wąsowicz, Prodziekan ds. Promocji i Rozwoju Wydziału ZIiF: Uroczyste powitanie.

14:10 – dr inż. Urszula Załuska, Menedżer Projektu KK2: Wstęp do podsumowania Projektu.

14:25 – dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet, prof. UE: Podsumowanie nowych specjalności.

14:40 – dr hab. Bogusława Drelich-Skulska: Doktoranci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
           w świetle Projektu Kuźnia Kadr 2. Wyniki badań.

15:05 – dr Anetta Zielińska: Podsumowanie działań KK2 – Wydział w Jeleniej Górze.

15:20 – mgr Agnieszka Pietrus-Rajman: Warsztat w ramach kształcenia ustawicznego.

15:45 – Uroczyste wręczenie dyplomów.

16:00 – Lunch.