Odkryj świat audytu z KPMG. Spotkanie informacyjne

Interesujesz się audytem, podatkami, doradztwem czy księgowością? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizowanego przez nas konkursu KPMG International Case Competition albo spytać o program szkoleniowy World of Audit? Chętnie odpowiemy również na pytania dotyczące pracy i praktyk w KPMG, 2-go najbardziej atrakcyjnego pracodawcy na świecie wg rankingu Universum!

Czekamy na Was już we wtorek 18.12 w holu budynku E, w godz. 9.00 – 15.00!

_________________________________

KPMG International Case Competition is a unique project, which gives you and your three teammates a chance to work on real-world business problems.

The cases will mirror the business challenges our KPMG Audit, Tax and Advisory teams handle every day. We’ll test your ability to evaluate real problems and develop workable solutions.

KICC is also an opportunity to network with your peers from around the world. If you win your national level of competition, you will travel on an all-expenses-paid trip to compete in the International Finals in Madrid. You will have the chance to deal with students from different countries, solving business cases, and experience an unforgettable adventure.

Visit WWW to find out:

• How to apply?

• Who can participate?

• What types of cases are analyzed?

• What is the prize for the winning team in Madrid?

Registration in Poland: from 4th of January 2013

International Finals in Madrid: 2nd of April 2013

KICC 2013 could be the opportunity you’ve been looking for.

Your thinking could take you further than you imagined.

To Madrid, for example!

_________________________________

World of Audit to cykl szkoleń audytowych KPMG dla studentów zainteresowanych karierą w firmie audytorsko-doradczej. Nasi specjaliści odkryją przed Tobą świat audytu i pracy audytora. World of Audit w przystępny sposób przybliży wiedzę o metodach badania sprawozdań finansowych. Szkolenia odbędą się w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku.

Dla najlepszych uczestników Programu przygotowaliśmy wiele niespodzianek, w tym m. in.:

1. Wielki Finał.

2. Oferty praktyk w Dziale Audytu KPMG!

Rekrutacja do programu:

1. Formularz zgłoszeniowy na stronie www.worldofaudit.kpmg.pl.

2. Testy ze znajomości języka angielskiego i podstaw rachunkowości.

Wymagania:

Do udziału w Programie zapraszamy studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów uzupełniających, a także IV i V roku jednolitych studiów magisterskich.

Tematy szkoleń:

1. Program defraudacji w badanych podmiotach według Międzynarodowego Standardu Rewizji Finansowej nr 240.

2. Założenie kontynuacji działalności podmiotu badanego.

3. Rezerwy i odpisy aktualizujące – wyzwanie dla biegłego rewidenta.

4. Inwentaryzacja majątku – czyli ostateczna weryfikacja.

Kalendarium V edycji:

7 stycznia – 22 marca Zgłoszenia

25 marca – 5 kwietnia Sesje testowe

(Warszawa, Kraków, Poznań,

Wrocław, Katowice, Gdańsk)

22 kwietnia – 24 maja Szkolenia

14 czerwca Finał

Odkryj świat audytu z naszymi specjalistami zanim podejmiesz decyzję o wyborze ścieżki kariery!