IV Turniej IKSS WOŚP

Już po raz czwarty Informacja Kulturalno - Sportowa Studentów dokłada swoją cegiełkę do inicjatywy Jurka Owsiaka.
13 stycznia o godz. 10 w dobrze wszystkim znanym Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (przy ul. Kamiennej 35/37) odbędzie się IV Turniej IKSS WOŚP. Przybywajcie jak najliczniej! Czeka Was moc atrakcji sportowych, loterie i niespodzianki. Będzie możliwość zlicytowania między innymi koszulki Rafała Wolskiego z Legii Warszawa, na której podpisali się wszyscy zawodnicy, koszulki i szalik Gwardii Wrocław z podpisami reprezentantek oraz piłki z autografami zawodników Skry Bełchatów - i nie myślcie, że to wszystko.

Na halowym boisku staną  w szranki reprezentanci organizacji studenckich, akademików i zaproszeni goście. W momentach wytchnienia dla zawodników liczne atrakcje, przyjemne dla oka i ucha.
Szukajcie puszek i serduszek - liczy się każdy grosz!
Fundusze zgromadzone podczas Turnieju zostaną w całości przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oj się będzie działo!
Do wspólnego grania zaprasza
Informacja Kulturalno - Sportowa Studentów

13 stycznia (niedziela)