Znamy cel tegorocznego Auto Stop Race. Tegoroczną majówkę macie szansę spędzić w Dubrowniku

5 edycja Auto Stop Race zbliża się wielkimi krokami.  10 lutego na fan page’u Auto Stop Race poznaliśmy cel emocjonującego wyścigu autostopowego, który tradycyjnie startuje z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tegoroczną majówkę macie szansę spędzić w Dubrowniku. Termin zapisów nadal pozostaje tajemnicą.

Auto Stop Race jest projektem organizowanym przez Klub Podróżników BIT działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Do tej pory odbyły się 4 edycje wyścigu, w których łącznie wzięło udział ponad 2200 osób! Tylko czwarta edycja zgromadziła ponad 1000 osób chętnych do przemierzenia trasy z Wrocławia do Rzymu. Poprzednie mety ASR miały swoje miejsce: w 2009 w chorwackiej Puli, 2010 we włoskim Rimini, w 2011 w słonecznej Barcelonie, oraz w 2012 we wspomnianym już wcześniej starożytnym Rzymie.

Impreza przeznaczona jest dla studentów z całego kraju, chcących przeżyć coś niezwykłego. Zabierz ze sobą towarzysza podróży, spakuj plecak i startuj z nami na poszukiwanie przygód.

camping_asr_rzym_2012

Piąta, jubileuszowa edycja przed nami! Na trasie spotkasz setki pozytywnie zakręconych ludzi, a na samej już mecie będzie czekała na Ciebie grupa tysiąca osób chętnych do świętowania dotarcia do celu. Ponadto, my jako organizatorzy zapewniamy moc niespodzianek, nagród i konkursów oraz wspólnych imprez do białego rana!

Auto Stop Race to jedyny tego typu event na Dolnym Śląsku i jeden z nielicznych w Polsce, organizowany jednak na największą skalę. ASR to unikatowe wydarzenie stworzone dla młodych ludzi, żądnych przygód, którym nie znane są granice. To po prostu wyścig autostopowy, który prowadzi się trzema prostymi zasadami:

- Wygrywa najszybszy

- Poruszamy się tylko "na stopa"

- Świetnie się bawimy

Zresztą przekonaj się o tym sam! Wejdź na fanpage Auto Stop Race !

Adres WWW: http://www.autostoprace.pl/