Zapraszamy na Debaty azjatyckie

Debaty Azjatyckie — zORIENTuj się już dziś! (chcesz wiedzieć więcej kliknij na link obok)

Koło Handlu Zagranicznego "Cargo" działające przy Katedrze Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych  zaprasza na "Debaty Azjatyckie" w dniu 26 lutego (wtorek) 2013 r. inauguracja w sali 101 CKU.
O co chodzi?
Debaty Azjatyckie to cykl spotkań, warsztatów i szkoleń z przedstawicielami świata biznesu i kultury. Nasi goście wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim ogromną wiedzą na temat Dalekiego Wschodu.

Dlaczego właśnie Ty?
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o ekonomii, gospodarce, kulturze i polityce krajów Azji? Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o stosunkach międzynarodowych, a o co do tej pory bałeś się zapytać? Debaty Azjatyckie to projekt w sam raz dla Ciebie!

Dlaczego warto?
Nie zanudzimy Cię trwającymi bez końca wykładami — stawiamy na praktykę!
Najbardziej aktywni uczestnicy — spodziewajcie się niespodzianek!
 Dołączcie do nas – zapewniamy zwolnienia rektorskie z zajęć!
Dla wszystkich obecnych na warsztatach i wykładach przewidziane są również certyfikaty uczestnictwa.

Wieczorem bawimy się do białego rana w Klubie Domówka, gdzie przygotowane będą liczne promocje i zniżki!

Nie czekaj, zdecyduj się już dziś!
Czekamy na Ciebie 26.02.2013r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, start o godzinie 9:00!
Program debaty

www.debatyazjatyckie.wordpress.com