KNRK Hossa ProCapital zaprasza na pierwsze spotkanie Koła w nowym semestrze

Zaczynamy naprawdę mocno!

Naszym gościem będzie Pan Rafał Glinicki dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu "World Top Investor", trader, prywatny inwestor, w branży finansowej od 1995 roku.

Pan Rafał poprowadzi 2,5h szkolenie pod tytułem "Analiza techniczna wykresu z zastosowaniem Fal Elliott'a i Volume Spread Analysis".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą na rynku FOREX oraz kontraktach terminowych.

Podczas wykładu dowiecie się:

Dlaczego po podaniu dobrych danych rynki spadają zamiast rosnąć?

Czy rynki są manipulowane?

Dowiesz się kim są ‘Smart Money’.

Jak rozpoznać początek trendu?

Czy ruch który obserwuję jest nowym trendem czy tylko korektą,

po której nastąpi kontynuacja wcześniejszego kierunku?

Jak wykorzystać ślady, jakie zostawiają 'Smart Money' w swojej strategii?

Dlaczego dopiero połączenie Fal Elliotta i VSA staje się potężnym narzędziem w rękach Tradera?

Data: 20.02.2013

Miejsce: sala 213 budynek Z

Ponadto Pan Rafał opowie o o jego nowym projekcie, który realizuje ze światowej sławy traderem Panem Gavin'em Holmes'em i który już 9 i 10 marca odbędzie się w Warszawie!

Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj:

Szkolenie Market Masters Meeting - Gavin Holmes & Rafał Glinicki