Konkurs Zostań Kobietą z Wiggorem – do wygrania profesjonalna metamorfoza.

Już po raz trzeci, w ramach projektu Kobieta z Wiggorem, Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR, działające przy naszym uniwersytecie, zaprasza studentki wszystkich wrocławskich uczelni wyższych do wzięcia udziału w konkursie Zostań Kobietą z Wiggorem.

WIGGOR poszukuje młodej kobiety, która nie boi się wyzwań, myśli o własnym rozwoju, a także pragnie zmian. Jeśli uważasz, że to właśnie o Tobie mowa, zgłoś się już dziś!

Nagrodą główną w konkursie jest profesjonalna metamorfoza, którą przeprowadzą specjaliści z Candy Studio oraz Makijaż od Kuchni, a także bon o wartości 400 złotych przeznaczony na zakupy ze stylistką w Pimkie. Dodatkowo, nowy wizerunek laureatki zostanie uwieczniony przez Katarzynę Stankiewicz podczas profesjonalnej sesji fotograficznej. Tym samym, zwyciężczyni zostanie twarzą tegorocznej edycji projektu Kobieta z Wiggorem, a jej zdjęcia znajdą się na plakatach w całym Wrocławiu.

To nie koniec atrakcji, które WIGGOR zaplanował dla uczestniczek konkursu – wybierzemy także 4 dziewczyny, które zasięgną porad znanych wrocławskich blogerek, a także wezmą udział w konkursie na wiosenną stylizację. Autorka najlepszej stylizacji otrzyma bon na zakupy w Pimkie. Konkurs zostanie podsumowany 16 marca w Galerii Dominikańskiej. Właśnie wtedy poznamy tegoroczną Kobietę z Wiggorem, a także wybierzemy najlepszą wiosenną stylizację.

Droga do wygranej jest bardzo prosta – wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jakie jest Twoje motto życiowe i dlaczego jest ono dla Ciebie ważne?” oraz dołączyć swoje wyraźne zdjęcie. Zgłoszenie należy wysłać na adres kobieta@wiggor.pl, bądź użyć formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie projektu Kobieta z Wiggorem. Zachęcamy rozwieź do odwiedzenia standu promocyjnego 20 lutego w budynku E na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz na fanpage.

Zgłoszenia trwają do 1 marca!

Adres WWW: https://www.facebook.com/kobietazwiggorem.