Zostań Mistrzem FOREX

Zostań Mistrzem FOREX i zgarnij nagrody za ponad 1500 zł! Weź udział w konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wraz z firmą TeleTRADE i dowiedz się jak skutecznie spekulować na FX.

Chcesz inwestować w metale i surowce, a może interesują Cię waluty? Dowiedz się jak analizować rynek i jak zawierać zyskowne transakcje. Podczas dwudniowej konferencji, praktycy rynkowi przybliżą specyfikę tego wymagającego rynku. Poznasz nowoczesne strategie handlu, których nie znajdziesz w książkach czy na innych szkoleniach.

Podczas szkolenia we Wrocławiu poznasz najważniejsze aspekty psychologii inwestowania i zarządzania kapitałem. Eksperci TeleTRADE pokażą jak zbudować własny system transakcyjny oraz przybliżą strategię Pivot Points.

W pierwszym dniu odbędą się również zapisy na II część konferencji – warsztaty praktyczne. W profesjonalnym laboratorium komputerowym będziesz miał okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zdobywaj doświadczenie i zobacz na żywo jak pracują zawodowcy.

Partnerem merytorycznym konferencji jest TeleTRADE, broker walutowy działający z sukcesami w 22 krajach świata. W 150 biurach na całym globie praktycy rynkowi szkolą miliony inwestorów rocznie i uczą jak zarabiać na FX.

Gospodarzem konferencji na UE we Wrocławiu jest KNRK Hossa ProCapital.

Harmonogram Konferencji „Zostań Mistrzem FOREX”:

Miasto: Wrocław

Dzień 1, 27.02.2013 – SALA P1