Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR rekrutuje

Po raz kolejny przed wrocławskimi studentami otwiera się szansa na dodanie swojemu życiu Wiggoru! Lubisz aktywnie spędzać czas w gronie inspirujących, ciekawych ludzi? Chcesz otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia?

Do 1 marca do godz. 23.59 wypełnij ankietę rekrutacyjną na WWW i dołącz do ludzi z pasją!

Wiggor jest miejscem spotkań studentów o ciekawych osobowościach oraz rozmaitych zainteresowaniach i talentach. Działamy na zasadzie symulacji firmy, dzięki czemu zdobywamy wiedzę i umiejętności niezwykle ważne dla późniejszej kariery zawodowej.

Dzięki Stowarzyszeniu Studenckiemu WIGGOR zaspokoisz swoją ciekawość oraz zdobędziesz bezcenne umiejętności i wiedzę, a co najważniejsze – będziesz działać w towarzystwie otwartych, pomocnych i pełnych entuzjazmu ludzi.

Nie zwlekaj! Na wypełnienie ankiety masz czas tylko do 1 marca!

Adres WWW: http://www.wiggor.pl/