Hiszpania a kryzys w strefie euro. Czy Polska może uniknąć gospodarczej Korridy?

O kryzysie w Hiszpanii, korzyściach i stratach z przystąpienia do strefy euro oraz odrzuconym przez rynek pracy pokoleniu młodych Hiszpanów opowie pracowniczka Katedry Ekonomii Universidad de Cádiz Pani Carmen Puentes Graña.

Wtrąć swoje „12 groszy do debaty ekonomicznej”. DOWIEDZ SIĘ, czy przystępującą do strefy euro Polskę przykład Hiszpanii może czegoś nauczyć. USŁYSZ o najważniejszym i – mimo tragicznych konsekwencji – najciekawszym wydarzeniu gospodarczym ostatnich lat od osoby, która znajduje się w samym jego centrum. A przede wszystkim PRZYJDŹ w czwartek (7.03) o godzinie 15:00 do sali 120 w budynku „A” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Do dyskusji zapraszają członkowie Koła Naukowego „Profit” oraz autorzy bloga 3centy.

Adres WWW: http://www.facebook.com/events/353540494761612/