Sukces studentów Master Studies in Finance

Studenci programu Master Studies in Finance: Marta Szudzichowska, Katarzyna Kowalczyk, Jan Kasperowicz, Piotr Lembas i Kamil Sakłaski odnieśli duży sukces, zajmując pierwsze miejsce w finale krajowym prestiżowego światowego konkursu CFA Research Challenge. Konkurs polega na przygotowaniu raportu o spółce i jego prezentacji przed jury złożonym ze specjalistów z rynku finansowego.

Nasi studenci w pokonanym polu zostawili drużyny z czołowych polskich uczelni i zakwalifikowali się do finału regionalnego (Europa, Bliski Wschód, Afryka), który odbędzie się w kwietniu w Londynie.

Opiekunem drużyny jest doktor Tomasz Słoński, a mentorem magister Grzegorz Jajuga

Gratulujemy!!