Nagroda dla dr Julii Włodarczyk

Nagroda dla naszej Doktorantki

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu imienia Profesora Wacława Wilczyńskiego na najlepszą pracę doktorską przyznała w II edycji konkursu pierwszą nagrodę doktor Julii Włodarczyk za dysertację pod tytułem: „Energetyczno-informacyjna interpretacja zjawiska inflacji w gospodarce”. Kapituła konkursu w składzie: prof. dr hab. Kamila Wilczyńska – przewodnicząca, prof. dr hab. Wacław Jarmołowicz, prof. dr hab. Emil Panek iprof. dr hab. Ryszard Szulc oceniła prace według następujących kryteriów: (1) wartość naukowa rozprawy, (2) oryginalność podjętej problematyki badawczej, (3) znaczenie rozpatrywanej problematyki dla praktyki gospodarczej, (4) znajomość światowej literatury przedmiotu, (5) poprawność rozprawy, (6) aktualność doboru i wykorzystania źródeł oraz (7) ocena strony formalnej pracy.
Praca doktor Julii Włodarczyk została przygotowana pod kierunkiem dr hab. Stanisława Czai, prof. UE i obroniona na Wydziale Nauk Ekonomicznych naszej uczelni.
Gratulujemy sukcesu

P_Wlodarczyk_kadr