Zakończenie trzeciej edycji konkursu Akademia Talentów

To już koniec zmagań naszych studentów w konkursie organizowanym przez Forum Edukacji Biznesowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W tegorocznej edycji do grona naszych  talentów zakwalifikowało się dziesięciu studentów naszej Uczelni. Miło nam ogłosić, że miano zwycięzcy przypadło Wojciechowi Wasilukowi. Drugie miejsce zajął Paweł Gliniak, natomiast trzecie Marcin Bartosz.

Gratulujemy również naszym pozostałym laureatom, do których grona należą: Michał Mydlarz, Monika Paciorkowska, Magdalena Dziubińska, Tomasz Roszkowski, Ewa Zięcina, Anna Kacała oraz Dorota Minzger. Każdy z nich otrzymał prestiżowy staż z rąk prezesów, którzy współpracowali z FEB przy organizacji konkursu. W tym roku gala wręczenia nagród odbyła się 27 marca 2013 r. w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspaniałe emocje, które towarzyszyły tej edycji konkursu. Jednocześnie zachęcamy wszystkich studentów do udziału w Akademii Talentów w przyszłym roku akademickim i zmierzenia się w walce z najlepszymi o prestiżowy staż.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony: http://www.at.ue.wroc.pl/