Ruszyła Karierosfera 2013

Już po raz dwunasty studenci z całej Polski mogą wziąć udział w Konkursie oraz otworzyć swoje drzwi do kariery!

W dniach od 8 do 25 marca studenci będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z szeroko pojętego biznesu, wypełniając test on-line na stronie www.karierosfera.pl. Następnie, w 13 największych polskich ośrodkach akademickich, rozwiążą pisemny test, składający się z 50 pytań z wybranej przez siebie dziedziny.

Nad tegorocznymi dziedzinami patronat objęli:

PwC - Finanse Przedsiębiorstw

Ernst&Young - Audyt

ING Bank Śląski - IT w Bankowości

Maymandays - Human Resources

Ernst&Young - Prawo Podatkowe

Ostatnim etapem będzie rozwiązanie case study, ułożonego oraz przeprowadzonego przez Patrona Dziedziny, czyli firmy, w której zwycięzcy odbędą praktykę. W tym samym dniu, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, odbędzie się Gala Finałowa, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Niewątpliwe walory edukacyjne oraz wartość merytoryczna przedsięwzięcia zaowocowały w tym roku patronatem honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Prezydenta Wrocławia - Rafała Dutkiewicza.

Adres WWW: https://www.facebook.com/karierosfera.konkurs