Akademickie Radio Luz rekrutuje

Poczuj adrenalinę pracy przed mikrofonem. Ruszyła rekrutacja do Akademickiego Radia LUZ. W tym semestrze mogą się zgłaszać osoby na stanowisko: dziennikarz radiowy, technik-akustyk, PR'owiec.

Rekrutacja trwa do 30.03.2013r. Poszukujemy osób pozytywnych, które chciałyby nauczyć się czegoś nowego, poznać ludzi i wysyłać z nami w eter alternatywny sygnał dla ludzkości.

Do zadań dziennikarza radiowego należeć będzie: przygotowanie materiałów dźwiękowych, nagrywanie wywiadów, współtworzenie programów czy redakcja wiadomości.

Technik/akustyk pozna u nas działanie programów dźwiękowych, będzie mógł realizować programy na żywo oraz przeprowadzać transmisje z różnych wydarzeń. Zyska też cenne doświadczenie jako producent reklam czy nagrań koncertowych.

Natomiast PR'owiec dowie się, że liczy się nie tylko pomysł, ale też jego realizacja a promocja wymaga dużej systematyczności.

Jeżeli chcesz wstąpić do najbardziej znanego radia akademickiego we Wrocławiu wejdź na radioluz.pwr.wroc.pl/rekrutacja, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na podany na stronie adres.

Akademickie Radio Luz to niekomercyjna stacja działająca przy Politechnice Wrocławskiej. Tworzą ją studenci – wolontariusze ze wszystkich wrocławskich uczelni. Radio działa nie tylko w internecie, ale też w eterze, dając szansę spróbowania swych sił w dziennikarstwie.

Wyślij swoją pozytywną energię w eter! Na 91,6 FM!

Adres WWW: http://radioluz.pwr.wroc.pl/rekrutacja/