Zostań analitykiem finansowym z KN ANALYST

Koło Naukowe Analizy Finansowej "ANALYST" ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na uczestnictwo w kolejnym semestrze swojej działalności. W nadchodzącym półroczu tematyka spotkań skupi się wokół procesu tworzenia profesjonalnej wyceny spółki!

Wraz z zawodowcami z branży finansów i finalistami organizowanego przez CFA Institute konkursu "Research Challenge", przejdziemy przez wszystkie etapy tworzenia szczegółowego raportu z wyceny rzeczywistej firmy.

Zdobyta przez uczestników spotkań tego semestru wiedza i doświadczenie bez wątpienia okażą się bezcenne w przyszłej pracy analityka w z prawdziwego zdarzenia.

Co więcej, własnoręcznie stworzony podczas tego semestru pełny raport wyceny spółki będzie stanowił namacalny dowód rzeczywistej wiedzy, który w przyszłości stanie się kartą przetargową dla kandydata na stanowisko specjalisty od wycen w najbardziej szanowanych instytucjach finansowych!

Pozostajemy oczywiście przy naszym "competitive edge", jakim jest fakt, że wszystkie nasze spotkania odbywają się w międzynarodowym języku finansów - języku angielskim. Co więcej, spośród uczestników spotkań Koła wyłoniona zostanie drużyna, która przystąpi do kolejnej edycji CFA Institute Research Challenge!

Spotykamy się w każdy czwartek o 18:00 w sali 103E!

Rozpoczynamy już w najbliższy czwartek, 14 marca 2013. Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku i zaproś znajomych: http://www.facebook.com/knanalyst

O Kole: celem działania Koła Naukowego ANALYST jest rozwój posiadanej przez członków wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu analizy finansowej. Współpracujemy  z doświadczonymi praktykami i szanowanymi pracownikami naukowymi. Jako partner CFA Society of Poland, od lat wspieramy prestiżowy program Chartered Financial Analyst.
Co więcej, wszystkie spotkania Koła prowadzone są w jezyku angielskim, co dla uczestników stanowi doskonałą okazję na poznanie i rozwój umiejętności posługiwania się specjalistyczną terminologią ze świata finansów w tym języku.

www.analyst.ue.wroc.pl
www.facebook.com/knanalyst