Zaproszenie na wykład przedstawiciela ORACLE Polska

Zapraszamy studentów naszej uczelni na wykład przedstawiciela firmy ORACLE Polska, który odbędzie się 21 marca 2013 roku (czwartek) w sali 11 budynek A. Wykład rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa 2-2,5 godziny. Planowane zakończenie wykładu o godzinie 17.30.
Tytuł wykładu: Współczesne Centrum Danych - doświadczenia praktyczne
Tematyka wykładu:
1. Od Mainframe'a do chmury - co zmieniło się w centrach danych w wymiarze praktycznym
2. Kupujemy centrum danych - dostawcy, marketing, zakupy i... eksploatacja
3. Trendy rozwojowe - o czym się mówi, co jest "modne w IT" a czego się używa w życiu codziennym
4. Na co wydajemy pieniądze w informatyce codziennej
5. Informatyka domowa, biurowa i profesjonalna...
6. Pogdybajmy - czyli słowo o przyszłości
7. Dyskusja

Wykład jest prowadzony w ramach umowy współpracy zawartej pomiędzy naszą uczelnią a firmą ORACLE.
Inicjatorem wykładu jest dr hab. Inż. Mieczysław Lech Owoc prof. UE Wrocław – kierownik Katedry Systemów Sztucznej Inteligencji.
Koordynatorem przedsięwzięcia jest dr Krzysztof Hauke z Katedry Systemów Sztucznej Inteligencji. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się drogą elektroniczną pisząc na adres krzysztof.hauke@ue.wroc.pl