Konferencja Dni Jakości III 2013 - "Jakość w motoryzacji"

Już trzeci rok z rzędu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się otwarta konferencja „Dni Jakości”, a głównym jej tematem będzie „Jakość w motoryzacji”. Jest to projekt organizowany przez Koło Naukowe Zarządzania Jakością Qualiteam. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać wielu ciekawych wykładów, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a poszczególne zajęcia prowadzić będą wybrani przedstawiciele firm związanych z problematyką jakości w wyżej wymienionej branży. Konferencja ma charakter regionalny i jest skierowana do studentów wszystkich wrocławskich uczelni oraz innych chętnych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w organizowanej przez nas konferencji. Wierzymy, że dzięki temu projektowi poszerzymy świadomość studentów oraz ludzi przedsiębiorczych na temat zarządzania jakością. Owa konferencja jest świetną okazją na pogłębienie swoich wiadomości teoretycznych oraz wzbogacenie ich o część praktyczną przekazaną przez prowadzących.