Zaplanuj swoją karierę z ACCA!

Koło Naukowe Analizy Finansowej ANALYST i ACCA Polska zapraszają na spotkanie z członkami międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości!

Gośćmi panelu dyskusyjnego będą:

- Marcin Diakonowicz, Partner, Vice President, Deloitte

- Beata Kojdecka, Finance Effectiveness Manager, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.

- Grzegorz Warzocha, Partner, Board member, AVANTA Audit

- Sławomir Żołnierek, Finance and Accounting Manager, Hawlett-Packard

- Magdalena Terlecka, General Ledger and Accounting Policy Manager, Santander Consumer Bank S.A.

Podczas spotkania będziecie mieli okazję posłuchać, jak kwalifikacja zawodowa wpłynęła na karierę członków ACCA, którzy dziś piastują wysokie stanowiska menedżerskie i dyrektorskie w międzynarodowych firmach!

Nie zwlekaj - nadaj rozpędu swojej karierze jeszcze pierwszego dnia tej wiosny!

Czas i miejsce spotkania: czwartek, 21 marca 2013, godz. 18:00, sala 214 budynku Z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Adres WWW: http://www.facebook.com/events/510957975606378/