Patronat Prezydenta Wrocławia dla Summer School

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu już po raz 6 organizuje projekt międzynarodowej Szkoły Letniej (Summer School Poland). Inicjatywa rokrocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów z całego świata. Doceniając prestiż tego wydarzenia a także niebywały wkład w promocję Wrocławia i Dolnego Śląska projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia Doktora Rafała Dutkiewicza.
W tym roku zapisy ledwie się rozpoczęły a mamy już zarejestrowanych uczestników pochodzących z Malezji, Egiptu, Belgii, Indonezji, Niemiec, Austrii, W. Brytanii, Gruzji - przyznaje współorganizator projektu Marek Prokopowicz.

Szkoła Letnia to unikatowa platforma edukacyjna trwająca 2 tygodnie, która łączy zajęcia teoretyczne z udziałem naukowców pochodzących z różnych krajów europejskich z warsztatami przeprowadzanymi przez praktyków biznesu.
Projekt Szkoły Letniej wzbogaca nie tylko wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania ale również oferuje niemniej ważny aspekt społeczno-kulturowy. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzenia Wrocławia i Krakowa a dzięki bogatemu planowi wydarzeń integracyjnych na pewno po raz kolejny projekt stanie się miejscem nawiązania międzynarodowych przyjaźni i źródłem niezapomnianych wrażeń – dodaje Prokopowicz.

Studenci przyjadą na teren kampusu 29 czerwca i zostaną tutaj przez dwa tygodnie. Projekt umożliwia uzyskanie 8 punktów ECTS (również dla studentów z Polski). Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Letniej (www.summerschool.pl).

logoSSP   C1_kolorowy_prostok__t_na_biel
organizatorzy