Mentoring dla studentów prowadzony przez praktyków biznesu

Rozpoczyna się rekrutacja na II edycję programu mentoringu dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Program, w którym mentorami w rozwoju zawodowym i osobistym dla studentów będą praktycy z doświadczeniem zawodowym zdobytym w różnych branżach gospodarki trwał będzie w okresie 1 czerwca – 30 listopada 2013. Indywidualne spotkania studenta z mentorem trwają ok. 2h i odbywają się 2 razy w miesiącu.

Możliwość dyskutowania o swoich planach zawodowych oraz czerpania z doświadczeń mentora ma pomóc studentom w określeniu swoich celów zawodowych i osobistych. Rekrutacja do programu mentoringu trwa do 15 kwietnia. Link do formularza zapisów znajduje się poniżej:

ZAPISY na stronie www.kuznia4.ue.wroc.pl

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat programu mentoringu, które odbędzie się 8 kwietnia 2013 o godzinie 16:00 w sali 103 E.

Pierwszy etap rekrutacji trwa do 15 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona!

Informacji na temat programu mentoringu udziela Katarzyna Pilarczyk ( katarzyna.pilarczyk@ue.wroc.pl )