Spotkanie z pracodawcą: BNY Mellon – program praktyk 2013

BNY Mellon, globalny lider w dziedzinie zarządzania inwestycjami i usługami inwestycyjnymi, zaprasza studentów i absolwentów do udziału w spotkaniu  “Praktyki w BNY Mellon”, które odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10:45 w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersyteu Ekonomicznego we Wrocławiu na ul. Kamiennej.

- Szukamy utalentowanych absolwentów i praktykantów, którzy chcą się rozwijać w naprawdę globalnej firmie – mówi Martin Ring, Dyrektor Zarządzający. Podczas spotkania managerowie odsłonią kulisy swojej codziennej pracy, opowiedzą o programie praktyk i odpowiedzą na pytania. Uczestnicy dowiedzą się na czym polega praca w działach Fund Accounting, Middle Office, Trade Capture, Reconciliations, Investor Services, Business Analysis and Support Services i EAGLE, i będą mieli szanse na wygranie nagród w konkursie.

Spotkanie będzie stanowić również szansę na skrócenie procesu rekrutacji na praktyki. Zaraz po prezentacji przybliżającej działalność naszej firmy i program praktyk, zainteresowani kandydaci będą mieli szansę wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych. Przeprowadzone rozmowy bedą wyglądać tak samo jak te w prawdziwym procesie rekrutacyjnym. Jedyną różnicą jest to, że po rozmowie rekruterzy udzielą uczestnikom informacji zwrotnej i dadzą rady na przyszłość, a błędy popełnione podczas rozmowy nie wykluczą z prawdziwej rekrutacji.  Zainteresowanych udziałem w próbnych rozmowach prosimy o wcześniejsze wysłanie zgłoszenia wraz z CV na adres katarzyna.giedrys@bnymellon.com do 9 kwietnia.

Program spotkania
10 kwietnia, Uniwersystet Ekonomiczny we Wrocławiu,
Aula Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kamienna

10:45 – 11:50 – Wprowadzenie do BNY  Mellon i programu praktyk
12:00 – 13:30 – Prezentacje poszczególnych działów
13:30 – 14:00 – Lunch
14:00 – 16:00 – Próbne rozmowy kwalifikacyjne

Wstęp wolny

BNY Mellon jest wiodącym dostawcą usług finansowych dla instytucji i korporacji, świadczy usługi z zakresu: asset management i wealth management, asset servicing, issuer services, clearing services and treasury services. Firma zarządza aktywami o wartości 1.4 bilionów USD i administruje aktywami wartymi 27.9 bilionów USD.  89% klientów firmy znajduje się na liście Fortune 500. BNY Mellon działa w 36 krajach a 42,500 pracowników obsługuje ponad 100 rynków. Wrocławskie biuro to jedno z pięciu globalnych centrów usług, które bardzo intensywnie się rozwija. Wraz z przeprowadzką do nowej siedziby Aquarius Business House przy ul. Swobodnej, w BNY Mellon pracę znajdzie kilkaset nowych pracowników.