Konkurs podatkowy Tax'n'You 2013

2 kwietnia ruszyła rejestracja do VI edycji konkursu KPMG
Konkurs podatkowy Tax’n'You adresowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2012 r., którzy są zainteresowani tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.
Świat podatków nie jest Ci obcy? Myślisz o pracy w charakterze doradcy podatkowego? Konkurs Tax’n'You to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy akademickiej na przykładzie zadań, z jakimi na co dzień mierzą się doradcy podatkowi.
Zgłoszenia do VI edycji konkursu można przesyłać w terminie od 2 do 9 kwietnia 2013 r. poprzez stronę kpmg.taxandyou.pl.
Najlepsi uczestnicy mają możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w KPMG w Polsce, a także mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
Dowiedz się więcej na kpmg.taxandyou.pl