The Bestory 2013 w klimacie Star Wars

Nadszedł czas nagrodzenia najlepszych z najlepszych!
Już po raz 12 na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się plebiscyt organizowany przez Niezależną Gazetę Studentów "B.e.s.t.", którego celem będzie wyłonienie najlepszych pracowników naszej uczelni w przeróżnych kategoriach.

W tym roku przeniesiemy się do świata „STAR WARS”. Spotkamy się z mistrzem Yodą. Wiedzą zabłyśnie Obi-wan-Kenobi. Swoje umiejętności sportowe zaprezentuje Mace Windu. Resztę gwiazd poznacie już wkrótce.
Głosowanie na najlepszych profesorów i pracowników administracyjnych odbędzie się na kampusie oraz w formie on-line na stronie internetowej wydarzenia: www.best.ue.wroc.pl/bestory   w dniach 18-22 kwietnia (losowanie nagród wśród głosujących!)

Natomiast gala wręczania statuetek dla profesorów i pracowników administracyjnych wyłonionych przez studentów odbędzie się dnia 24 kwietnia o godzinie 14:00 w auli P1/P2

Już przy wejściu na Galę będziecie mieli możliwość wygrania drobnych nagród. Natomiast w trakcie Gali spośród obecnych rozlosowany będzie KURS JĘZYKOWY SJO. W trakcie trwania Gali, odbędą się również konkursy z nagrodami (wejściówki na różne wydarzenia, do teatrów, na siłownię, na fitness, do laser tagu, gadżety, książki i inne).
Do wygrania będzie również TABLET - wśród osób przebranych za postacie z „Gwiezdnych Wojen” ! więc już dziś szykujcie sobie przebranie

Co: Plebiscyt THE BESTORY 2013
Kiedy: 18-22 kwietnia 2013
Gdzie: www.best.ue.wroc.pl/bestory + kampus UE