Zaproszenie na wykład przedstawiciela ORACLE Polska

Zapraszamy studentów naszej uczelni na wykład przedstawiciela firmy ORACLE Polska  Michała Grochowskiego, który odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku (czwartek) w sali 202 budynek A. Wykład rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa 2-2,5 godziny.
Temat: Współczesne systemy analityczne.
Opis: Nowoczesne rozwiązania analityczne pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału danych tak aby przynosiły one jak najwięcej korzyści biznesowych . Na wykładzie omówimy działanie ekosystemu analitycznego w firmie na przykładzie najnowszych rozwiązań Oracle wykorzystywanych na rynku.  Tematyka wykładu obejmuje zagadnienia:
- wstęp do analizy danych
- architektura referencyjna ekosystemu analitycznego
- od źródła danych do informacji
- pokaz systemu na żywo
- analizy predykcyjne
- błyskawiczne analizy in-memory
- analiza danych niestrukturalnych i Big Data
- analiza danych w czasie rzeczywistym

Wykład jest prowadzony w ramach umowy współpracy zawartej pomiędzy naszą uczelnią a firmą ORACLE.
Koordynatorem przedsięwzięcia jest dr Krzysztof Hauke z Katedry Systemów Sztucznej Inteligencji. W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się drogą elektroniczną pisząc na adres krzysztof.hauke@ue.wroc.pl