Operacja MORO

Operacja MORO - odkrywamy sekrety handlu bronią!
Seminarium Naukowe "Międzynarodowy rynek uzbrojenia na początku XXI wieku"

Koło Naukowe Handlu Zagranicznego Cargo serdecznie zaprasza na seminarium o międzynarodowym rynku uzbrojenia na początku XXI wieku!

Data i miejsce operacji
Operacja MORO odbędzie się 14 maja 2013 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego (sala 27/27a).

Szczegóły operacji
MORO to nie jest zwyczajne seminarium naukowe! Na naszym celowniku znalazły się tematy związane z nielegalnym handlem bronią, reklamą na rynku zbrojeniowym, rewolucją w sferze wojskowości, prawami człowieka, środkami transportu... i nie tylko!

Zaprosiliśmy znakomitych gości - wśród nich m. in. dr Krzysztof Liedel - Dyrektor Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, dr hab. Krzysztof Kubiak - prof. Dolnośląskiej Szkoły Wyższej  i Piotr Wójtowicz – przedstawiciel firmy Auto-Hit, importera samochodów IVECO.

Czekają na Was także pokazy specjalne, wystawa pojazdów wojskowych oraz konkursy z nagrodami!
logo_cargo_jpeg

To jeszcze nie wszystko! Od 21:00 bawimy się na AfterParty w klubie Machina!

Dołącz do nas! Zapewniamy zwolnienia rektorskie z zajęć oraz certyfikaty uczestnictwa!

Więcej informacji na:

www.operacjamoro.wordpress.com