Akademia Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku

Już w najbliższy piątek rusza Akademia Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku – cykl warsztatów prowadzonych przez ekspertów, którzy na co dzień uczestniczą w sukcesie jednej z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce.

Celem Akademii jest podzielenie się ze studentami wiedzą z takich dziedzin jak zarządzanie projektami, marketing, HR oraz nowe technologie wykorzystywane w bankowości.

Oprócz przekazywania cennej wiedzy chcemy zaangażować studentów w dyskusje oraz dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat poruszanych na warsztatach zagadnień. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Osoby, które będą uczestniczyć w co najmniej 3 spotkaniach otrzymają imienne certyfikaty udziału w Akademii Getin Noble Banku. Ponadto dla osób biorących udział w spotkaniu przewidziane są godziny rektorskie – uczestnicy skorzystają z nich po podpisaniu się na liście uczestnictwa podczas warsztatów.

Akademia Dynamicznego Rozwoju odbędzie się 10 maja w bud. E, w sali 408 E.

A oto szczegółowy plan spotkania podczas Akademii:

10.00 – 11.30 „Technobanking. Nic już nie jest takie samo”
Na warsztacie omówimy w jaki sposób banki reagują na wyzwania stawiane im przez zmieniające się otoczenie i co zrobić by utrzymać pozycję lidera innowacji w branży finansowej.
Warsztat poprowadzą: Kierownik zespołu projektowego bankowości elektronicznej, Brand Manager z Departamentu Marketingu,  Project Manager z Obszaru Zarządzania Produktem

11.40 – 13.20 „Twórcze myślenie. Praktyczne zastosowanie metody superpozycji w biznesie”
Podczas spotkania z ekspertami Getin Noble Banku dowiesz się na czym polega technika Superpozycji - metoda poszukiwania twórczych rozwiązań. Zobaczysz również w jaki sposób prowadzi się spotkanie oparte o Technikę Superpozycji oraz w jaki sposób za jej pomocą można usprawnić, zmodyfikować czy zmienić istniejące rozwiązania. Spotkanie będzie również okazją do przećwiczenia własnego „mięśnia kreatywności”.
Warsztat poprowadzi Dyrektor Biura Rozwoju Zasobów Ludzkich

13.30 – 14.30 „Dobry pomysł nie wystarczy! Pamiętaj o zarządzaniu projektem”
Spotkanie przybliży uczestnikom główne zasady  kierowania ludźmi w projekcie i pomoże określić główne obszary, na które warto zwrócić uwagę, aby pomysł zakończył się wdrożeniowym sukcesem.
Wykład poprowadzi Zastępca Dyrektora Obszaru Zarządzania Produktem

14.40 – 16.20 „Personal branding. Zbuduj swoją markę w oczach pracodawcy”
Zapraszamy Cię na warsztat, na którym poznasz tajniki personal brandingu, który może okazać się szczególnie istotny podczas brania udziału w rozmowach rekrutacyjnych.
Warsztat poprowadzi Starszy Specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:
Aleksandra Penza
e-mail: a.penza@getinbank.pl