Studenci grają po hiszpańsku

Zapraszamy na spektakl El Método, przygotowany na podstawie sztuki katalońskiego pisarza Jordi Galcerána El Método Grönholm, w interpretacji studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, pod profesjonalną opieką reżyserską Jesusa Chavero i aktorską Maite Tarrazón.
Sztuka przedstawia proces rekrutacji na wysokie stanowisko w międzynarodowej korporacji. Kandydaci poddani są zaskakującym próbom i okazuje się, że nie przebierają w środkach w celu wyeliminowania konkurentów. Jest to okrutna opowieść o wyścigu szczurów.
Spektakl jest w języku hiszpańskim, niektóre sceny, mające ułatwić zrozumienie sztuki, są w języku polskim.
Premiera 16 maja 2013 godz.14.00 w sali W4 w budynku biblioteki UE.

IMG_8996_Edit