Dni społeczne - Czekamy na Ciebie

Duszpasterstwo Akademickie Dominik wraz z Fundacją Sapere Aude oraz Papieskim Wydziałem Teologicznym zapraszają do Wrocławia na Dni Społeczne 2013!
O Dniach Społecznych słów kilka...
Dni Społeczne odbędą się w dniach 11-15 maja 2013 r. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest kryzys i jego przejawy w różnych obszarach: gospodarce, polityce, kulturze, patriotyźmie, Kościele oraz rodzinie. W panelach dyskusyjnych udział wezmą znakomici goście, m.in. Rafał Dutkiewicz, Jarosław Gowin, Kazimierz Ujazdowski, Jarosław Obremski, Tomasz Terlikowski, o. Paweł Gużyński OP, o. Ludwik Wiśniewski OP, Marek Jurek, Barbara Rajkowska, Przemysław Wipler, Piotr Baron, L.U.C. i wielu innych!
Czekamy na Ciebie!
Dni Społeczne rozpoczynają się Mszą św. w kościele św. Wojciecha we Wrocławiu (sobota, 11 maja, godzina 12:00). Nasze panele dyskusyjne zagoszczą natomiast w salach Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich, Muzeum Architektury oraz Starym Refektarzu w klasztorze oo. dominikanów.
To nie wszystko!
Organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo dodatkowych atrakcji! Zapraszamy na dwa wyjątkowe koncerty: jazzowy zespołu Karpeta Jazz Brothers (wtorek,14.05) oraz charytatywny Blind Cow i Czerwo , z którego dochód zostanie przeznaczony na rodzinny dom dziecka (15.05).  Ponadto na stronie internetowej Dni Społecznych trwa kreatywny konkurs z nagrodami!
Dlaczego warto?
Dni Społeczne to najlepsza okazja do wymiany poglądów i spostrzeżeń na tematy nurtujące współczesnego, aktywnego obywatela! Jeżeli chcecie wziąć udział w pasjonującej dyskusji oraz zmierzyć się z problemami nurtującymi każdego młodego człowieka – nie może Was tam zabraknąć!
Więcej informacji na:
 www.dni-spoleczne.pl